Rękawiczki narciarskie, kolekcja wiosna 2023

Rękawiczki narciarskie – niezbędne na stoku akcesorium, które znajdziesz na Allani.pl

Dają dłoniom sporo ciepła, stanowiąc absolutną podstawę stroju każdej osoby uwielbiającej jazdę na nartach. Na stoku dłonie są szczególnie narażone na wyziębienia wskutek obcowania z mrozem, śniegiem, wiatrem i wilgocią. Dlatego koniecznie, jadąc na narty, musisz wyposażyć się w wykonane z najlepszych materiałów, odpowiednio izolowane i świetnie zarządzające wilgocią rękawiczki narciarskie. To niezbędny element tego sportu w przypadku wszystkich: zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a także dzieci! Na Allani.pl czekają na Ciebie znakomite propozycje dla całej rodziny! Przymierzając się do zakupy, dobrze wiedzieć, na jakie cechy warto zwracać uwagę. Na co zwracać uwagę, kupując rękawiczki narciarskie?
  • Dopasowanie – jeśli rękawiczki narciarskie nie są odpowiednio dopasowane, nie zapewnią odpowiedniego ciepła ani wygody, której oczekujesz. W za dużych rękawiczkach będzie Ci zimniej w przypadku mroźnych podmuchów wiatru. Ponadto zbyt duży rozmiar może utrudniać utrzymanie dobrego chwytu na kijkach. Zbyt małe rękawiczki narciarskie ograniczają z kolei ruch i komfort, a także odsłaniają nadgarstki. Prawidłowo dopasowane rękawice powinny mieć wystarczająco dużo miejsca na końcu wyciągniętych palców. Pozwala to na wygodne dopasowanie podczas chwytania kijków i odpowiednią ilość przestrzeni powietrznej, aby utrzymać ciepło.
  • Długość mankietów – istnieją dwie podstawowe długości mankietów: krótki, który kończy się u podstawy nadgarstka lub dłuższy, który sięga poza rękaw kurtki. Dłuższe rękawiczki narciarskie zapewniają większą ochronę podczas upadków i brodzenia w śniegu. Krótsze mankiety oferują większą mobilność, zwłaszcza w obszarze nadgarstka. Decyzja w kwestii wyboru zależy głównie od osobistych preferencji. Dłuższe mankiety są zazwyczaj noszone nad rękawem kurtki, podczas gdy krótkie są zazwyczaj schowane wewnątrz.
  • Funkcjonalność – niektóre rękawiczki narciarskie mają zapinane kieszenie na jednorazowe ogrzewacze rąk, które można wyjąć, gdy pozwala na to temperatura. Wiele modeli ma uchwyty i wzmocnienia w miejscach, które są najbardziej eksploatowane, takich jak dłonie i kciuki. Uchwyty w rękawicach narciarskich zapewniają trwałość i lepsze trzymanie kijków. Ponadto w ofercie wielu marek dostępne są rękawiczki narciarskie ze specjalnymi wstawkami z miękkiego materiału, który pomaga wytrzeć gogle. Inną pomocną funkcją jest pętla na nadgarstek przymocowana do mankietu, dzięki której można wygodnie zawiesić rękawiczki narciarskie w przerwach między zjazdami.

Na Allani.pl znajdziesz rękawiczki narciarskie damskie w okazyjnej cenie!

W kategorii rękawiczek damskich czekają na Ciebie doskonałe modele narciarskie w supercenach. Koniecznie skorzystaj z naszych kodów promocyjnych i całorocznych wyprzedaży. Dzięki nim koszty Twoich zakupów zostaną znacząco obniżone!

W naszym serwisie dostaniesz markowe rękawiczki narciarskie męskie

Allani.pl to serwis funkcjonujący jak wirtualna galeria handlowa, w której dostaniesz ogrom markowych, męskich rękawiczek narciarskich. Oferujemy modele sygnowane przez znaną i lubianą, polską firmę 4F, a także legendarne marki zagraniczne, takie jak Columbia, The North Face czy Salomon. Zapraszamy do działu rękawiczek męskich!

Rękawiczki narciarskie dziewczęce – znajdź dla swojej córki najlepszy model

Wybór rękawiczek narciarskich dla dzieci jest na Allani.pl bardzo duży. Z tego względu jesteśmy pewni, że znalezienie najlepszego modelu dla Twojej córki czy syna przyjdzie Ci z wielką łatwością. Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha połknęła już bakcyla narciarstwa, czy dopiero zaczyna się jego przygoda z tą aktywnością – zakup dobrych rękawiczek narciarskich to mus. Na szczęście na Allani.pl czekają na was fantastyczne modele dziecięce.
258 produktów

Obejrzano 60 z 258 produktów