Śniegowce męskie, kolekcja lato 2022

Modne śniegowce
męskie

Śniegowce są niezastąpionym obuwiem, gdy za oknem mamy srogą zimę. Zakładając je, mamy pewność, że nie zmarzniemy, a przecież złota zasada mówi, że najważniejsze jest to, żeby w stopy było nam ciepło. Dzięki temu możemy iść nawet na wielogodzinny spacer, brodząc w śniegu i wciąż czuć się komfortowo. W sklepach jest wiele modeli, więc jak podjąć decyzję, który kupić i jak je nosić?

Najpierw musimy zdecydować, jaka wysokość buta będzie dla nas odpowiednia. Do wyboru mamy te tuż za kostkę, do połowy łydki lub tuż przed kolano. Warto przemyśleć, gdzie będziemy w takich butach chodzić. Do biura wystarczą nam te tuż za kostkę – będą dobrą eleganckich butów do garnituru, którym mróz może zaszkodzić. Jeśli chcemy chodzić więcej po śniegu, dobrze jest sięgnąć po te bardziej zabudowane.

Sprawdź, czy buty które cię zainteresowały, były poddawane testom jakości w specjalistycznym laboratorium. Kontrolowana jest wtedy m.in. wodoodporność, którą mierzy się w ilości zgięć, po których buty i tak będą suche w środku.

Koniecznie zwróć uwagę na materiały z jakich but jest wyprodukowany i jaką ma podeszwę. Materiały muszą być najwyższej jakości, tak by nie popękały na mrozie i nie przemokły. Optymalna podeszwa będzie dość gruba, żeby odizolować stopę od ziemi i koniecznie wyprofilowana tak, by buty nie ślizgały się na śliskiej powierzchni. Bieżnik powinien mieć więcej niż 5 mm. Rekomendowana podeszwa jest np. z kauczuku. Kolejną rzeczą, którą należy sprawdzić to zakres temperatur, w jakich buty będą najbardziej komfortowe. Śniegowce mogą być wyposażone w suwak, podwyższy to wygodę wkładania i zdejmowania obuwia.

W śniegowcach możemy iść do pracy, na uczelnię, albo spacer. Pasują do stylizacji typu smart, casual, jak i sportowych. Najlepiej komponują się ze snowboardową kurtką, futrzaną czapką i szalikiem. Jeśli wolisz bardziej klasyczną odzież, postaw na wpół elegancki płaszcz i materiałowe spodnie, zapakowane w buty.
238 produktów

Obejrzano 60 z 238 produktów