Spodnie bootcut, kolekcja wiosna 2024

479 produktów

Damskie spodnie
bootcut

Jeasnsy są popularne na całym świecie. Lubimy je za swój uniwersalizm, wygodę. Są najbardziej uwielbianymi spodniami przez ludzi. Mają wiele rozmaitych fasonów. Jednym z nich są spodnie bootcut. Czym one są? Bootcut są dopasowane w biodrach i talii. Nogawka jest prosta do wysokości kolan, niżej rozszerza się na tyle, by pomieścić buty. Ich nazwa wzięła się od angielskiego słowa „boot” oznaczającego botki, sztyblety lub krótkie kozaki. Jest to fason, który noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Spodnie typu „bootcut” zaprojektowano specjalnie, aby móc nosić do nich długie kozaki. Wąska góra i delikatnie rozszerzany dół sprawiają, że sylwetka wydaje się szczuplejsza, spodnie doskonale się do niej dopasowują i tuszują mankamenty.

Dla kogo przeznaczone są spodnie bootcut? Tak naprawdę może nosić je każdy – zarówno panie które chcą wizualnie pozbyć się wypukłości, ale także kobiety, które chcą nabrać krągłości. Spodnie są również idealne dla figur typu gruszka i jabłko, czyli dla pań o krągłych biodrach i nieco wypukłym brzuszku. Wysoka talia zapobiega wystawaniu boczków ze spodni, a także biodra są podkreślone, przy czym leciutko rozszerzona nogawka przywraca sylwetce odpowiednie proporcje. Jeśli masz nieco masywniejsze uda, bootcuty są dla Ciebie. Modne i popularne jeansy bootcut powinny być dopasowane w kolanach i lekko rozszerzać się ku dołowi.

Z czym łączyć spodnie bootcut? Oczywiście wiele zależy od okazji. Najbardziej szykownie i kobieco będziesz wyglądała w spodniach z luźnym, włożonym do spodni topem, wąskim paskiem i kolorowymi koturnami. Ten fason jest również wskazany dla osób, które zimą chcą nosić buty ukryte pod nogawką spodni. Spodnie bootcut, często mylone są z „dzwonami”, jednakże jak się dobrze przyjrzymy, rozszerzają się od łydki. Są idealne pod stylizacje na zimę. Możesz nosić je niemalże ze wszystkim – skórzanymi kurtkami, płaczami, wysokimi kozakami, botkami. Wszystko zależy od tego, co lubisz. Spodnie bootcut są uniwersalne i pasują do wszystkiego.

Obejrzano 60 z 479 produktów