Torby podróżne, jesień 2022

Stylowe walizki

Czasy szarych i czarnych, topornych walizek już dawno minęły. Nawet w dalekiej podróży możemy obecnie być modne i postawić na stylową walizkę, która pasować będzie do naszego gustu i całego podróżnego zestawu. Moda nie omija już właściwie żadnego z gadżetów, którymi otaczamy się na co dzień. Nie musimy też rezygnować z wygody – poręczna rączka, grube kółka i liczne przegródki to już standard wśród podróżnych bagaży. Odpowiednio dobrana walizka ułatwi nam pakowanie, organizację wszystkich potrzebnych rzeczy, ochroni je przed zniszczeniem w trakcie podróży i przede wszystkim pozwoli na bezproblemowe przemieszczanie się, nawet, jeśli musimy zabrać ze sobą garderobę na wiele tygodni. Zastanówmy się więc nad odpowiednią wielkością, rodzajem tworzywa, dodatkowymi zabezpieczeniami i… możemy rozpocząć poszukiwania!

Kolor walizki wbrew pozorom ma spełniać nie tylko estetyczną rolę – dzięki zaopatrzeniu się w ciekawy, wzorzysty model mamy pewność, że nie przegapimy jej przy odbiorze z taśmy lotniskowej i nie pomylimy z bagażem współpodróżników. Kolorowe walizki są prawdziwym hitem, stanowią ważny element całej naszej wyjazdowej stylizacji. Wzory boho, groszki, bohaterowie kreskówek czy rajskie krajobrazy – nasza walizka może być ozdobiona zgodnie z najnowszymi trendami.

Modne torby podróżne

Choć pozornie sztywna walizka na kółkach wydaje się idealnym rozwiązaniem w podróży, zdarzają się takie wyjazdy, kiedy ciągnięcie za sobą sporego bagażu jest bardzo uciążliwe. Weekendowe wypady za miasto czy spontaniczne podróże z ciągłym zmienianiem środków transportu nie pozwoli nam na gładkie przemieszczanie się po nowoczesnych, lotniskowych czy kolejowych terminalach. Jeśli jednak planujemy spacery po mieście w tłumie turystów czy pieszą wycieczkę leśnymi ścieżkami koniecznie wybierzmy wygodną torbę podróżną. Będzie nam łatwiej zmieścić ją do bagażnika czy szafki w przechowalni, wygodnie zarzucimy ją na ramię pokonując miejskie zaułki i wspinając się po schodach. Dodatki, takie jak szelki, kieszonki, uchwyty i paski pozwolą nam na wygodniejsze zagospodarowanie przestrzeni w bagażu i przenoszenie go.

Miękka torba może też posiadać kółka, dzięki którym na gładkich powierzchniach będziemy mogli na chwilę odciążyć nasze ręce czy ramiona. Zarzucony na ramię bagaż może być nie tylko praktycznym, ale też bardzo stylowym elementem naszego stroju. Modne torby z monogramem stały się w ostatnich latach prawdziwym hitem.
731 produktów

Obejrzano 60 z 731 produktów