Torby sportowe, jesień 2022

Damskie torby sportowe

Moda na zdrowy tryb życia zawitała już na stałe do naszej codzienności. Nawet jeżeli nie podążamy systematycznie za trendami, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna. Prawie każda z nas zaopatruje się więc w niezbędną sportową garderobę, a sportowa torba jest jej obowiązkowym elementem. Choć nie wszystkie z nas są miłośniczkami wyciskania ciężarów na siłowni, wieczorne treningi jogi, zespołowe gry czy jazda na rolkach lub rowerze często przynosi nam relaks i podnosi poziom endorfin. By wszystkie niezbędne elementy stroju i sportowego wyposażenia mieć zawsze przy sobie, koniecznie postawmy na praktyczną i lekką torbę, dzięki której wygodnie przetransportujemy nasze rzeczy. Taki bagaż przyda się nie tylko na buty lub koszulkę, ale pomoże również w celu odpowiedniego przechowania piłki, rakiety czy skakanki.

Zwróćmy uwagę, by torba posiadała dodatkowe kieszonki na telefon, portfel lub karnet oraz wyposażona była w miękki pasek na ramię i komfortowe uchwyty. Jeśli nasz ekwipunek jest duży i ciężki, możemy zdecydować się nawet sportową torbę na kółkach.

Modne torby sportowe

Sportowy styl króluje w modzie już od kilku sezonów i nic nie zapowiada jego końca. Smart casual, sportowa elegancja czy stylowy eklektyzm to tylko niektóre frazy określające modne połączenia ubrań eleganckich z tymi z siłowni czy futbolowego boiska. Wystarczy przyjrzeć się jak największe gwiazdy, nawet na czerwony dywan, wybierają luźne dresy i łączą je z butami na szpilkach. Jednym z elementów tego hitowego nurtu modowego jest oczywiście sportowa torba, którą nosimy już nie tylko na siłownię. Oprócz modnego wyglądu gwarantuje nam również niezwykłą wygodę – jest lekka, posiada niezbędne kieszonki i pomieści w zasadzie wszystko. Idealnie pasować będzie do sneakersów i sportowych żakietów, możemy nosić ją do pracy, na weekendowe wycieczki czy wieczorną zumbę z przyjaciółką.

Producenci wychodzą nam naprzeciw i co sezon w sklepach dostępnych jest coraz więcej wzorów i kolorów modnych toreb sportowych, które dopasujemy do ulubionych stylizacji. Oprócz lekkich i ortalionowych, mamy również do wyboru skórzane torby, o bardziej eleganckiej linii, w których z powodzeniem przetransportujemy też laptopa czy drugie śniadanie do pracy lub szkoły.
764 produktów

Obejrzano 60 z 764 produktów