Torebki do ręki, lato 2021

Torebki do ręki sprawdzą się na wiele okazji. Kuferek będzie świetnym wyborem do pracy, a wizytowa kopertówka na wesele. Polecamy szczególnie torebki damskie do ręki wykonane ze skóry, które posłużą Ci przez lata. Ciekawym wyborem będą małe listonoszki do ręki, do których można przymocować również uchwyt na ramię. Torebka do ręki może przyjmować różne odcienie. Czarna, a może złota? Zdecyduj sama!więcej
6667produktów

Torebki do ręki

Obecnie torebka jest partnerką kobiety, towarzyszy jej niemal wszędzie – czy w pracy, czy na zakupach w centrum handlowym, czy to na imprezie, czy też w podróży. Torebka i jej pani są nierozłączne, dzielą się portfelem, lusterkiem, szminką. Torebki są zarówno funkcjonalne, jak i posiadają niezwykłe walory estetyczne. Zwykle są wizytówką swojej właścicielki. Najwięksi projektanci mody starają się łączyć w sobie piękno i użyteczność torebek. Pojawia się na rynku wiele fasonów, kolorów i krojów, a także ich mieszanki – jest w czym wybierać. Wizytówki tworzone są także z myślą o konkretnej grupie pań – czy to będą nastolatki, czy bizneswoman, czy może sportsmenki. Nawet małe dziewczynki naśladują księżniczki z Disneya i noszą piękne, ozdobne torebeczki w swoich zabawach. Wariantów jest wiele, wszystko zależy od gustu i preferencji i potrzeby.

Torebki do ręki to klasyczne torby z uchwytem (zazwyczaj dwoje uszu), które każda z pań może chwycić i stabilnie trzymać w dłoni. Torebka jest w krótkiej odległości od posiadaczki, toteż nie dotyka ziemi oraz się nie plącze. Jest niezwykle poręczna i łatwo się do niej dostać. Fachowa jej nazwa to satchel, co oznacza dużą torbę noszoną w ręce, posiadającą dwa uchwyty. To czy będzie większa, czy mniejsza, zależy od potrzeby i uznania kobiety. Zwykle wybieramy większe, gdyż panuje przekonanie, że im pojemniejsza, tym lepiej. Oczywiście czasem okazja decyduje za nas. Na bale sylwestrowe, studniówki oraz wszelkiego rodzaju potańcówki lepiej sprawdzają się mniejsze, które pełnią funkcję ozdoby. Praktyczność nie odgrywa wtedy aż tak ważnej roli.

Kolorystyka torebki do ręki jest sprawą subiektywną. Jednakże najbardziej uniwersalny jest kolor czarny w przypadku damskich wizytówek. Posiadać czarną torebkę to jak mieć „małą czarną”. Idealnie sprawdza się na każdą okazję. Psuje do każdej stylizacji. Wystarczy dobrać odpowiednie buty oraz akcesoria i voilà – mamy piękny strój. Torebkę do ręki możesz nosić w dłoni, ale także efektownie i szykownie na nadgarstku – dodaje to stylu i klasy. A Ty masz już torebkę do ręki?