Torebki z nadrukiem, lato 2021

Torebki z nadrukiem to modny dodatek, który odmieni każdą stylizację. Możesz postawić na kwiatowe printy, zwierzęce motywy, etniczne wzory bądź inspirujące napisy. Torebki damskie z nadrukiem dają Ci dużo możliwości! W naszym katalogu znajdziesz rozmaite modele torebek z nadrukiem, m.in. listonoszki, kopertówki czy kuferki. Na zakupy polecamy torby bawełniane z nadrukiem, które cieszą się coraz większą popularnością.więcej
3232produktów

Torebki z nadrukiem

Torebki z nadrukami to modny i odważny dodatek! Jeśli masz już dość prostych czarnych worków czy listonoszek, postaw na torebkę z ciekawym printem, rysunkiem lub dużym logo. W naszym katalogu znajdziesz setki różnych propozycji - od prostych materiałowych torebek z nadrukiem, idealnych na zakupy, po torebki od projektantów z oryginalnymi tłoczeniami czy monogramami.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i coraz większą popularność odzieży z printem, projektanci zaadoptowali go także na akcesoria i dodatki. Nowy wygląd zyskały również torebki. Print może być wyraźny i dominować nad całą torebką, być delikatny, lub nadruk tworzy tylko logo marki lub nazwisko projektanta. Ogromnym atutem torebek z nadrukami jest to, że może je nosić każda kobieta – od nastolatki po kobietę dojrzałą. Ponadto, jeśli lubimy wyraziste nadruki, ale jednocześnie boimy się, że optycznie dodadzą nam kilogramów, na ratunek przyjdzie nam właśnie torebka z printem. Dodatkowo, może ona odwrócić uwagę od mankamentów naszej figury. Ciekawa torebka stworzy całą stylizację, nawet jeśli ubierasz się w klasyczne ubrania.

Torebki z nadrukiem dostępne są w każdym rozmiarze i modelu. Printy obecne są na kopertówkach, listonoszkach, kuferkach i torbach-workach. Od jakiegoś czasu w modzie popularne jest stwierdzenie – im dziwniej, tym lepiej. Idealna część garderoby do eksperymentowania to właśnie torebka – jest najbezpieczniejsza i praktycznie nie grozi nam modowe faux pas. Istotą jest dobranie do takiej torebki jednolitej odzieży – mamy wtedy pewność, że wyglądamy stylowo, a nie bez gustu. Te, których printem jest tylko logo, można dowolnie łączyć z ubraniami.

Jednym z popularniejszych printów jest motyw zwierzęcy. Nosimy nadruki a’la skóra węża, pantery, albo tygrysa. Torebki z tymi motywami pasować będą do apaszki lub chusty w tym samym wzorze.

Print na torebce dobrze wygląda o każdej porze roku. Na wiosnę jest zwiastunem lata, w lecie dodaje nam lekkości, a na jesień i zimą poprawia humor i przypomina o wakacjach! Jeśli chcesz być trendy, załóż buty w takim samym wzorku jak na torebce, np. ze wspomnianym powyżej motywem zwierzęcym. Mogą to być szpilki, balerinki, albo trampki – wszystko zależy od okazji i Twojego nastroju!