Produkty Big Star, wiosna 2024

5488 produktów

Big Star

Big Star to marka odzieżowa, kojarzona początkowo głównie ze sprzedażą jeansów. Powstała w 1972 roku w Szwajcarii. Przez kolejne 20 lat udało jej się osiągnąć znaczącą pozycję na rynku światowym i europejskim. Marka pojawiła się w Polsce w 1990 roku. Po 4 latach powstała polsko-szwajcarska spółka Big Star Limited. Polscy udziałowcy stopniowo wykupywali akcje Szwajcarów, by wreszcie w 2005 roku przejąć firmę Big Star w 100 %. Big Star posiada obecnie ponad 190 salonów w Polsce oraz 60 w Europie i Azji, sieć efektywnie się rozrasta. Oferuje ona odzież, obuwie i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. To jeansy są jednak flagowym produktem marki Big Star, nieprzerwanie od ponad 40 lat.

Marka Big Star cieszy się dużą popularnością. Jest skierowana do wszystkich, którzy cenią komfort i niezobowiązujący styl. Swobodne fasony i prosty design skutkują rzeszą zadowolonych i wiernych klientów. Niewątpliwie motywem dominującym w kolekcjach Big Stara jest jeans – oferuje on bowiem nie tylko jeansy w klasycznych fasonach, ale również jeansowe sukienki, koszule i kurtki. To marka stworzona dla wielbicieli prostych rozwiązań, którzy mają poczucie, że większość sieciówek oferuje odzież przekombinowaną. Produkty Big Star wyróżniają się wysoką jakością dzięki czemu służą latami.

Kolejną istotną kwestią jest to, że Big Star wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Często proponuje atrakcyjne oferty promocyjne np. – 50% na drugą parę spodni. Poza tym Big Star ma również funkcjonalny sklep internetowy. To doskonałe ułatwienie dla ludzi, którzy nie przepadają za zakupami w zatłoczonych galeriach handlowych. Big Star śledzi aktualne trendy i wprowadza je do swoich kolekcji, nie zatracając przy tym swojego charakterystycznego stylu. Jeansy są dla projektantów marki ważnym elementem kultury, co można zauważyć chociażby na przykładzie hasła „Your Life. Your jeans.”. Big Star nie kieruje swoich produktów tylko do konkretnej grupy wiekowej. Ich produkty są odpowiednie dla ludzi młodych i w średnim wieku. Ogromna uniwersalność i komfortowe fasony czynią Big Star jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Obejrzano 60 z 5488 produktów