Produkty Tommy Hilfiger, wiosna 2024

18108 produktów

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger jest znaną na całym świecie marką odzieżową posiadającą w swojej ofercie produkty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Tommy Hilfiger to nie tylko modna odzież, ale również obuwie, torebki, portfele, czapki oraz perfumy! Co wyróżnią tę niezwykle popularną markę? Przede wszystkim wysoka jakość oraz ponadczasowy styl, dzięki czemu możemy być pewni, że produkty marki Tommy Hilfiger posłużą nam przez lata. Tommy Hilfiger to również klasyczne, stonowane barwy oraz skromne fasony. Ubrania marki są strzałem w dziesiątkę dla osób ceniących staranne wykonanie, trwałość oraz ponadczasową elegancję!

Logo w odcieniach bieli, czerwieni oraz granatu zna dziś niemal każdy. Jednak droga na szczyt marki Tommy Hilfiger wcale nie była taka łatwa. Jej założycielem, jak sama nazwa wskazuje, jest oczywiście Tommy Hilfiger. Swoją przygodę z branżą odzieżową rozpoczął już pod koniec liceum, kiedy otworzył swój pierwszy sklep "People's Place" w swojej rodzinnej miejscowości w Stanach Zjednoczonych. Butik stał się miejscem spotkań młodych ludzi, a sprzedawane w nim ubrania nastoletni Tommy Hilfiger sprowadzał z Nowego Jorku. Biznes po pewnym czasie niestety upadł, a sam Tommy Hilfiger niemal zbankrutował. Jego sytuacja zmieniła się w 1985 roku, kiedy za namową Mohamem'a Murjani założył własną markę. Bodźcem do działania był dla niego pomysł nadania stylowi preppy zupełnie nowego charakteru. Chciał przede wszystkim połączyć elegancję z wygodą i tchnąć nowe życie w odzież w stylu uniwersyteckim. Odważne kampanie reklamowe sprawiły, że Tommy Hilfiger stawał się coraz bardziej popularny, a grono klientów jego marki stale się poszerzało.

Dziś Gigi Hadid. W kampaniach reklamowych marki Tommy Hilfiger pojawiły się takie modelki jak Jasmine Tookes czy Sofia Richie. Butiki znanego projektanta znajdziemy obecnie niemal na całym świecie, w tym również w Polsce. Oferta marki Tommy Hilfiger to idealna propozycja dla wymagających klientów ceniących wysoką jakość oraz ponadczasowy, klasyczny styl.

Obejrzano 60 z 18108 produktów