Produkty New Balance, wiosna 2024

7635 produktów

New Balance

New Balance jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Historia tej niezwykle popularnej marki sięga 1906 roku, kiedy to założona została przez Williama J. Riley'a w Bostonie. Bodźcem, który tchnął go do działania, byli robotnicy, którzy przez całe dnie byli zmuszeni pracować w niewygodnych butach. Z początku Riley zajmował się jedynie produkcją oraz sprzedażą wkładek do obuwia, które miały zapewnić stopom komfort. Jednak później marka New Balance stworzyła pierwsze profesjonalne buty do biegania dla lokalnego klubu sportowego o nazwie Boston Brown Bag Harriers. Obuwie produkowano z kangurzej skóry, a New Balance zapewniało zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia klienta!

W 1953 roku firmę przejęła córka wspólnika Riley'a, Eleanor Kidd, wraz ze swoim mężem. Kilka lat później nowi właściciele New Balance stworzyli Trackster, czyli innowacyjne, wyjątkowo lekkie obuwie przeznaczone do biegania. Dostępne modele różniły się między sobą nie tylko długością, ale również szerokością, co pozwalało klientom na idealne dopasowanie buta do stopy. Marka New Balance zyskiwała coraz większą popularność. Po pewnym czasie prosperujące przedsiębiorstwo kupił Jim Davis, pod którego nadzorem powstał model M320, czyli buty zwiększające wydajność biegacza. Grono klientów sportowego producenta wciąż się poszerzało, szczególnie po tym, jak w latach 80. znany magazyn Runner's World okrzyknął obuwie marki New Balance najlepszymi butami roku. Od tamtej pory marka zyskiwała coraz większą popularność, aż w końcu stała się jednym ze światowych gigantów sportowej branży.

New Balance w swoich kampaniach reklamowych często wykorzystuje wizerunek sportowców, wśród których dotychczas znaleźli się m.in. Aaron Ramsey, Jenny Simpson czy Milos Raonic. Spoty są dynamiczne i dobrze przemyślane, dzięki czemu bez wątpienia przyciągają nowych konsumentów. Popularna marka prowadzi sprzedaż zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i poprzez stronę internetową. Często również organizuje różnego rodzaju wyprzedaże, podczas których produkty New Balance można nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach. New Balance to bez wątpienia wygoda, wysoka jakość oraz ponadczasowe modele zarówno do biegania, jak i na co dzień!

Obejrzano 60 z 7635 produktów