Produkty Reserved, wiosna 2024

8627 produktów

Reserved

Reserved jest polską siecią odzieżową założoną w 1999 roku przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. Jej szeroki asortyment zawiera ubrania, obuwie, bieliznę, a także dodatki, takie jak biżuteria czy okulary przeciwsłoneczne. Sieć Reserved prowadzona jest przez spółkę LPP, która stworzyła również inne znane marki odzieżowe, takie jak Mohito, Cropp czy House. Reserved działa głównie w dużych galeriach handlowych na terenie całej Polski, ale obecny jest także w innych państwach. Popularny sklep znaleźć możemy między innymi w Niemczech, Rumunii, Węgrzech, Słowacji, Egipcie oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Założyciele marki Reserved z początku zajmowali się jedynie importem oraz dystrybucją odzieży, lecz później wpadli na pomysł rozpoczęcia własnej produkcji. Reserved szybko zyskało popularność - z początku w Polsce, następnie również za granicą. Oferowana przez markę odzież jest relatywnie tania, a jednocześnie zgodna z obowiązującymi trendami w modzie. Na popularność sieci sklepów z pewnością wpłynęła współpraca ze znanymi projektantami, którzy stworzyli dla marki limitowane kolekcje. Wśród nich można wymienić między innymi duet Paprocki & Brzozowski oraz Gosię Baczyńską, którzy zaprojektowali ubrania specjalnie dla Reserved. Sklep wspiera również młode talenty, które dzięki temu mają szansę na rozwój u boku znanej marki. Reserved może się także pochwalić znanymi ambasadorkami, które z pewnością wpłynęły na poszerzenie grona konsumentów. Wśród nich wymienić można Magdalenę Frąckowiak, Annę Jagodzińską oraz Carę Delevingne!

Oferowane przez markę ubrania są znacznie tańsze od tych z wysokiej półki, dzięki czemu pozwolić sobie na nie może niemal każdy z nas. Reserved wprowadza dużą ilość nowych kolekcji, dzięki czemu asortyment sklepu jest często wymieniany. Oferowana przez markę odzież podąża za najnowszymi trendami w modzie, ale zapewnia również ponadczasowe ubrania typu "basic". W Reserved bez problemu znajdziemy klasyczny biały T-shirt czy koszulę, marynarkę w stonowanych kolorach oraz elegancką spódnicę. Marka Reserved jest twórcą linii takich jak Casual, City czy Young Fashion Lab, które wśród konsumentów cieszą się ogromną popularnością. Oferowaną przez sklep odzież można nabyć w naprawdę przystępnych cenach, co pozwala na stworzenie modnej stylizacji zgodnie z obowiązującymi trendami za niewielkie pieniądze. Marka otworzyła również sklepy Reserved Kids, w których znaleźć można odzież dla najmłodszych. Reserved to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych sieciówek w Polsce, która prężnie rozwija swoją działalność zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

Obejrzano 60 z 8627 produktów