Produkty Cropp, wiosna 2024

2521 produktów

Cropp

Marka Cropp powstała w Polsce. Wcześniej nazywała się Cropp Town i otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w roku 2004. Marka dość szybko stała się popularna, co jak na ówczesne warunki w Polsce było dość dużym zaskoczeniem w branży. Na sukces, prócz dbałości o jakość odzieży, wpływ miała również intensywna promocja. Właścielem Cropp’a jest firma LPP SA, która posiada również 4 inne znane marki m.in. Reserved i Mohito. Sieć Cropp ma swoją siedzibę w Gdańsku i liczy ponad 200 salonów w Polsce oraz kilkadziesiąt za granicą (w tym np. w Rosji, Rumunii i Bułgarii). Cropp nie sprzedaje jedynie swoich produktów, zajmuje się również sprzedażą innych marek np. Vans, DC Shoes, Converse, Etnies.

Markę cropp charakteryzuje sportowy, streetwearowy styl. Oferuje ubrania, buty i akcesoria dla odbiorców młodych, którzy identyfikują się z miejską kulturą, pragnących poprzez ubiór wyrazić siebie. Młodzi ludzie cenią markę Cropp za oryginalny design, ubrania o niepokornym charakterze. W ofercie można znaleźć modowe hity – marka podąża za najnowszymi trendami, ale jednocześnie nie zatraca swoich cech charakterystycznych. Wyróżnia się wyrazistymi nadrukami na bluzach czy koszulkach. Na szczególną uwagę zasługuje linia Cropp Artist – gdzie nadruki na koszulkach projektowane są przez artystów – „ochotników”. Każdy może zgłosić swój projekt na stronie internetowej Croppa – z twórcą najbardziej wyróżniającej się grafiki marka nawiązuje współpracę przy tworzeniu kolekcji. Ta wspaniała inicjatywa, nie tylko skutkuje oryginalnymi koszulkami, ale również jest szansą dla młodych grafików, którzy mają okazję zaprezentować swoje prace i wypromować się.

Kolejną rzeczą, która zasługuje na uznanie jest fakt, że Cropp odkąd tylko powstał wspiera profesjonalnych zawodników sportów ekstremalnych czyli Cropp Riders. Współorganizuje również Baltic Games – jedno z najgłośniejszych w Europie Środkowo – wschodniej wydarzeń poświęconych sportom ekstremalnym. Odbywają się tam zawody BMX-owe i deskorolkowe. Jeśli chcesz poprzez ubiór podkreślić swoją niezależność i wyrazić poglądy, marka Cropp jest stworzona dla Ciebie. Baw się modą, niech odważny styl stanie się Twoją wizytówką!

Obejrzano 60 z 2521 produktów