Produkty Esprit, zima 2023/2024

2408 produktów

Esprit

Esprit to marka odzieżowa z ponad 50-letnią historią. Wszystko zaczęło się w latach 60- tych. Wówczas, założyciele marki, Susie i Doug Tompkinsowie, krążąc po San Francisco i okolicach, zaczęli sprzedawać ubrania ze swojego vana. Narodziny marki były rezultatem długoletnich marzeń Susie Tompkins – pragnęła ona przenieść europejską modę do Ameryki. Skromne początki nie zapowiadały, że Esprit stanie się marką o ogólnoświatowym zasięgu. Dzisiaj Espirit ma silną pozycję na rynku. Posiada ok 800 sklepów w ponad 40 krajów świata. Siedziba marki znajduje się obecnie w Hong Kongu. Esprit oferuje bardzo szeroki asortyment: odzież, obuwie i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poza tym posiada również linię Home z akcesoriami do salonu, łazienki, kuchni i pokoju dziecięcego.

Popularność Esprit nie jest przypadkowa. Marka wyróżnia się na tle innych wysoką jakością materiałów i wykonania. Zachwyca również niepowtarzalny styl marki, który jest połączeniem ponadczasowej klasyki z najnowszymi trendami. Ponadto jest to marka uniwersalna – jej produkty przypadną do gustu zarówno kobietom dojrzałym jak i nastolatkom. Miłośniczki dziewczęcego stylu będą zachwycone subtelnymi, zwiewnymi sukienkami. W ofercie marki znajdziemy ubrania na każdą okazję – zarówno casualowe, jak i bardziej eleganckie. To marka stworzona dla klientów znudzonych masowością, którzy chcą wyróżnić się w tłumie i wyrazić poprzez strój swoją osobowość.

Warto zwrócić uwagę na linię odzieży sportowej Espirit. Fit freaki zakochają się w designerskich legginsach, biustonoszach sportowych w niebanalnych wariantach kolorystycznych czy outdoorowych kardiganach. Espirit oferuje również bardzo rozbudowaną linię ubrań dla przyszłych mam. Tym sposobem, marka przekonuje, że w ciąży można prezentować się stylowo i czuć się piękną. Firma inspiruje się najnowszymi trendami i wprowadza je do swoich kolekcji, nie zatracając przy tym swojego charakterystycznego stylu. Funkcjonuje również sklep internetowy Esprit, co jest dużym ułatwieniem dla zapracowanych klientów, który nie mają czasu na zakupy w zatłoczonych galeriach handlowych. Co istotne, marka działa na rzecz ochrony środowiska – w procesie produkcji ubrań wykorzystuje bawełnę organiczną. Esprit angażuje się również w protesty przeciwko wycinaniu równikowych lasów deszczowych.

Obejrzano 60 z 2408 produktów