Produkty Gino Rossi, wiosna 2024

1326 produktów

Gino Rossi

Gino Rossi jest polską marką obuwniczą założoną w 1992 roku. Powstała ona w Słupsku, gdzie do dziś znajduje się jej siedziba. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości skórzane buty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W asortymencie Gino Rossi znajdziemy również obuwie dla dzieci, a także torebki, portfele, parasolki, rajstopy oraz okulary przeciwsłoneczne. Oferta obuwniczej marki jest niezwykle bogata, dzięki czemu spełnia potrzeby szerokiego grona konsumentów. Produkty Gino Rossi można nabyć w firmowych salonach na terenie całej Polski, a także przez Internet. Sklepy popularnej marki znajdziemy także w Niemczech, Czechach, na Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz Słowacji.

Początki Gino Rossi sięgają 1992 roku, kiedy sześciu biznesmenów z Polski oraz Włoch postanowiło stworzyć markę oferującą Polakom obuwie podobne do tego na zachodzie. Ówczesna sytuacja na rynku sprawiała, że w naszym kraju brakowało tego typu produktów, a założyciele Gino Rossi chcieli to zmienić. Nazwę marki zaczerpnęli od imienia i nazwiska jednego z założycieli. Pierwszy firmowy salon Gino Rossi powstał w 1994 roku w Sopocie, a w następnych latach zaczęto otwierać kolejne butiki, w tym także za granicą. Początkowo Gino Rossi produkowało jedynie męskie obuwie, jednak po kilku latach powstała również pierwsza kolekcja butów dla kobiet. Po pewnym czasie marka wprowadziła do swojej oferty również akcesoria pielęgnacyjne oraz wysokiej jakości dodatki, takie jak torebki, teczki czy portfele. Produkty marki w sporej większości do dziś wytwarzane są w Słupsku, gdzie Gino Rossi posiada również swoją siedzibę.

Gino Rossi stawia przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego swoje produkty wykonuje z naturalnej skóry. Dzięki temu zarówno buty, jak i dodatki marki Gino Rossi są niezwykle trwałe i posłużyć nam mogą przez kilka lat. Popularna marka dba również o to, aby jej obuwie było zgodne z najnowszymi trendami ze świata mody, dzięki czemu jest nie tylko komfortowe, ale również modne. Gino Rossi prowadzi sprzedaż swoich produktów w firmowych salonach, a także przez stronę internetową. Witryna jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a asortyment marki podzielony został na kategorie ułatwiające znalezienie interesującego nas produktu. Ze strony możemy przenieść się na bloga Gino Rossi, gdzie znajdziemy informacje o najnowszych kolekcjach oraz zaczerpniemy modowych inspiracji.

Obejrzano 60 z 1326 produktów