Produkty Mustang, wiosna 2024

561 produktów

Mustang

Mustang to niemiecka marka odzieżowa, kojarzona przede wszystkim z produkcją jeansów. Początki marki sięgają roku 1932. Wtedy to Luis Hermann założyła w niemieckim miasteczku Kunzelsau fabrykę odzieży – produkowała ona głównie robocze uniformy. Przełomowe okazało się oddanie przedsiębiorstwa w ręce Alberta Zefranka – zięcia założycielki. To on w 1949 roku podjął decyzję, aby rozpocząć produkcję jeansów. Ten krok zrewolucjonizował przemysł jeansowy, który dotychczas należał do Amerykanów. Ważnym momentem w historii przedsiębiorstwa był rok 1953 – wówczas Zefranek stworzył pierwszy model jeansów specjalnie dla kobiet. Zefranek miał niebywałe wyczucie rynku. Kiedy z początkiem lat 60-tych na dobre zaczęła się era jeansu, on jako pierwszy opracował jeansy stretch. Już wtedy jeansy Mustanga uznawano za gwarancję jakości, co nie zmieniło się do dnia dzisiejszego.

Dzisiaj Mustang jest jedną z najbardziej znanych marek jeansów na świecie – dziennie produkuje 20 tysięcy par jeansów. Mnogość fasonów i wariantów kolorystycznych sprawia, że jeansy idealne dla siebie znajdzie tam każdy, niezależnie od tego jaki ma typ figury, czy jaki nosi rozmiar. Z biegiem lat marka rozszerzyła swój asortyment – oferuje pełną gamę odzieży, butów i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Mustang proponuje ubrania w stylu casualowym. Jest to marka dla ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają komfort i wiedzą, że warto inwestować w produkty wysokiej jakości.

Mustang z powodzeniem utrzymuje się na rynku, obok takich konkurentów jak Levis czy Wrangler. To marka ceniona nie tylko przez miłośników mody czy trendsetterów, ale również największe gwiazdy. W jeansach Mustanga widywani są m.in. John Bon Jovi, Scorpions czy Bjork. Mustang to marka stworzona dla tych którzy poprzez strój chcą wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu. Ponad 80- letnie doświadczenie marki skutkuje ubraniami nieprzeciętnej jakości, które pokochały miliony. Mustang wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich klientów. Dowodem tego jest uruchomienie sklepu internetowego. To duże ułatwienie dla klientów, którzy nie mają czasu na zakupy w zatłoczonych galeriach handlowych.

Obejrzano 60 z 561 produktów