Produkty ORSAY, lato 2024

34 produktów

ORSAY

ORSAY jest niemiecką marką, która w swojej ofercie posiada damską odzież, dodatki oraz perfumy. Powstała ona w 1975 roku w Willstätt, gdzie obecnie znajduje się jej siedziba. Sieć sklepów ORSAY prowadzona jest przed Matthiasa Kleina, a pierwszy z nich został otwarty w Karlsruhe. Marka ORSAY szybko zaczęła zyskiwać popularność i zaczęto otwierać nowe oddziały. Nowe sklepy pojawiały się także za granicą, m.in. na Węgrzech, Słowacji czy w Chorwacji. Również Polska doczekała się pierwszego sklepu ORSAY w 1997 roku. Powstał on w Czeladzi, a w następnych latach zaczęto otwierać kolejne butiki we wszystkich większych miastach Polski. Obecnie ORSAY znajduje się w 30 krajach, w których cieszy się ogromną popularnością.

W sklepach ORSAY znajdziemy produkty przeznaczone dla nowoczesnych kobiet, mających swój własny niepowtarzalny styl. ORSAY oferuje odzież oraz dodatki, które są modne, a jednocześnie wygodne. W sklepach popularnej marki znajdziemy zarówno eleganckie ubrania, jak i te casualowe. ORSAY może pochwalić się naprawdę szerokim asortymentem, który wpada w gusta wielu kobiet. Każdego sezonu w sklepach pojawiają się nowe kolekcje podzielone na różne grupy tematyczne, dzięki czemu każda z nas może odnaleźć coś dla siebie. Odzież znanej marki jest przystępna cenowo, dzięki czemu pozwolić sobie na nią może większość z nas.Sklep ORSAY to idealny wybór dla pewnych siebie kobiet, które chcą skompletować modną stylizację za niewielką kwotę!

Popularny sklep ORSAY od wielu lat posiada również swoją stronę internetową, gdzie prowadzi sprzedaż swoich produktów online. Dzięki temu, aby zrobić zakupy w ORSAY, nie trzeba opuszczać domu! Internetowa witryna oferuje odzież podzieloną na różne kategorie, dzięki czemu poruszanie się po stronie jest niezwykle łatwe. Bez problemu odnajdziemy tam nie tylko odzież na różne okazje, ale również stylowe dodatki, takie jak torebki, paski czy buty.

Sieć sklepów ORSAY jest również znana z udanych kampanii reklamowych. W jednym ze spotów wystąpiła Zosia Nowak, jedna z modelek Victoria's Secret! Popularna marka w swoich kampaniach pokazuje eleganckie, pewne siebie kobiety w stylizacjach zgodnych z najnowszymi trendami ze świata mody. Odzież sklepów ORSAY bez wątpienia łączy w sobie styl, klasę oraz kobiecość.

Obejrzano 34 z 34 produktów