Produkty Reebok, zima 2023/2024

5665 produktów

Reebok

Reebok jest jedną z wiodących marek zajmujących się projektowaniem oraz sprzedażą obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. W swoim asortymencie posiada produkty dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Reebok oferuje przede wszystkim wysokiej jakości buty przeznaczone do różnego typu sportów. W ofercie znanej marki znajdują się także koszulki, kurtki, bluzy, legginsy oraz biustonosze sportowe. Reebok tworzy również torby, plecaki, czapki, skarpetki oraz rękawiczki. W firmowych salonach popularnej marki znajdziemy również wysokiej jakości sprzęt do fitnessu, na przykład skakanki, ciężarki czy maty do ćwiczeń. Reebok to bez wątpienia jeden z liderów w branży sportowej, którego produkty cieszą się uznaniem na całym świecie.

Jak marka Reebok stała się światową potęgą? Jej historia jest niezwykle długa, bowiem sięga już 1890 roku. Właśnie wtedy Joseph William Foster, miłośnik sportu pochodzący z Anglii, wpadł na pomysł wyposażenia podeszwy obuwia w kolce. Parę lat później założył markę JW Foster i Sons Incorporated, która szybko zyskała popularność wśród wielu znanych sportowców. W 1958 roku wnukowie założyciela słynnej firmy, Joe i Jeff, zdecydowali się zmienić nazwę firmy na Reebok. Przez niezwykle długi czas znana marka działała jedynie na rynku brytyjskim. W końcu w 1980 roku pojawiła się także w Stanach Zjednoczonych, co znacznie poszerzyło grono jej konsumentów. Reebok zyskiwał coraz większą popularność, do której z pewnością przyczyniło się wprowadzenie w 1982 roku pierwszego modelu obuwia sportowego stworzonego specjalnie dla kobiet!

Wkrótce marka Reebok rozpoczęła również projektowanie oraz sprzedaż obuwia dla graczy koszykówki. Innowacyjny model Reebok Pump szybko zyskał uznanie zawodników, co z pewnością korzystnie wpłynęło na wyniki sprzedaży. Popularna marka rozpoczęła współpracę m.in. z Shaq'iem O'Nealem oraz Allenem Eversonem. Reebok rozpoczął również produkcję odzieży, dzięki czemu zyskał jeszcze większą popularność. Niewątpliwym sukcesem sportowej marki była także współpraca z NBA.

W 2002 roku znana marka stworzyła kolekcję Rbk, która nawiązywać miała do mody ulicznej. W jej kampanii reklamowej wzięli udział znani wykonawcy muzyki hip-hop, 50 Cent oraz Jaz-Z, co z pewnością wpłynęło na popularność produktów Reebok. W późniejszych latach w kampaniach Reebok wystąpiły także Miranda Kerr, Abbey Clancy oraz Gigi Hadid.

Obejrzano 60 z 5665 produktów