Produkty Simple, wiosna 2024

151 produktów

Simple

Simple to polska marka odzieżowa dla kobiet. Została założona w 1993 roku przez dwie siostry: Lidię Kalitę i Maję Palmę. Projektantki te zaobserwowały wówczas w Polsce rosnące zapotrzebowanie na modę z tzw „górnej półki”. Marka od samego początku projektowała i szyła na terenie Polski, dzięki czemu siostry mogły kontrolować proces produkcji. Kalita i Palma chciały stworzyć markę dla minimalistek, spragnionych klasycznych rozwiązań. Obie od zawsze ceniły prostotę. Nowoczesna i wyrafinowana odzież Simple spotkała się z ciepłym przyjęciem, marka szybko osiągnęła więc sukces. Przedsiębiorstwo było własnością sióstr przez 13 lat. W 2006 roku Kalita i Palma zdecydowały się sprzedać Simple spółce Gino Rossi. Obecnie marka Simple liczy 62 salony. Jest dostępna również za granicą: w Niemczech i na Litwie.

Marka Simple skierowana jest do eleganckich kobiet, które pragną poprzez styl podkreślić swoją niezależność. To marka nowoczesna, stworzona dla kobiet biznesu, które obowiązuje w pracy sztywny dress code. Jednocześnie projektanci marki nie godzą się na powtarzalność. Marka Simple to wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół. Co ważne, ubrania marki Simple są jednocześnie funkcjonalne. Marka śledzi najnowsze trendy i wprowadza je do swoich kolekcji, nie zatracając przy tym swojego charakterystycznego stylu. Kolekcja Simple zawsze podzielona jest na kilka linii. Jedną z nich była np. linia „Business” czyli eleganckie ubrania do biura.

Simple bardzo skupia się na budowaniu świadomości marki. W trakcie nowych kampanii firma współpracuje z najlepszymi polskimi fotografami np. Marcinem Tyszką. Ponadto marka kooperuje z takimi ciekawymi postaciami w modowej branży, jak choćby Dorota Williams. Znana kostiumografka zaprojektowała dla Simple niepowtarzalną kolekcję. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór twarzy kampanii. Ambasadorkami marki były m.in. Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Monika Jagaciak czy Katarzyna Struss. Marka Simple jest obecna na rynku już od ponad 20 lat i cieszy się dużym uznaniem w świecie mody. Spójna koncepcja czyni Simple jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek luksusowych w Polsce.

Obejrzano 60 z 151 produktów