Produkty Top Secret, zima 2023/2024

72 produktów

Top Secret

Top Secret to polska marka odzieżowa. Od 1996 roku funkcjonuje ona w ramach Grupy Kapitałowej Redan – wtedy otworzono pierwszy salon marki i zrealizowano kampanię reklamową. Obecnie Top Secret to jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek – posiada 29 salonów własnych i 156 franczyzowych. Jest obecna nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. w Czechach i na Słowacji. Jest skierowana do osób zainteresowanych modą, które żyją aktywnie i realizują się nie tylko zawodowo, ale również rodzinnie. Top Secret ma bardzo szeroki asortyment – oferuje kolekcje komplementarne ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Kolekcje zawsze są podzielone na dwie linie – City i Casual, oferujące ubrania w stylu formalnym jak i mniej zobowiązującym.

Marka Top Secret podąża za aktualnymi trendami, ale jednocześnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną poprzez ubiór wyrazić swoją osobowość. Top Secret oferuje ubrania na każdą okazję, tak by klienci mogli wyrażać siebie zarówno w sytuacjach zawodowych jak i w czasie wolnym. To marka bardzo uniwersalna, asortyment charakteryzuje się dużą różnorodnością – od eleganckich klasycznych żakietów dla dojrzałych kobiet, po koszulki z nadrukami dla nastolatek. Kolekcje Top Secret zawsze wzbogacone są o niebanalne dodatki, które mogą ożywić stylizację, a nawet nadać jej zupełnie nowego charakteru.

Top Secret oferuje ubrania klasyczne, ale jednocześnie śledzi trendy pojawiające się na pokazach mody, wyszczególnia je i wprowadza do swoich kolekcji. Kobiety znajdą tam sukienki na każdą okazję – do biura, na wesele, czy też na plażę. Dzięki tej uniwersalności i chęci sprostania potrzebom wszystkich klientów, marka Top Secret zyskała dużą popularność i uznanie. Ta polityka już od ponad 20 lat przynosi sukcesy – stale powiększa się sieć sklepów marki. Od 2008 roku funkcjonuje również sklep internetowy, co jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie mają czasu, czy też nie przepadają za zakupami w galeriach handlowych. Jeśli chcesz każdego dnia wyrażać swoją osobowość strojem, kupuj w Top Secret!

Obejrzano 60 z 72 produktów