Produkty Wojas, lato 2024

1117 produktów

Wojas

Wojas jest jedną z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce. W swojej ofercie posiada zarówno buty dla kobiet, jak i mężczyzn, a także skórzane torebki, teczki, paski, portfele czy bransoletki. Produkty Wojas charakteryzują się wysoką jakością oraz starannym wykończeniem, które docenia coraz szersze grono konsumentów. Popularna marka prowadzi sprzedaż w salonach firmowych na terenie całej Polski oraz przez Internet. Wojas znajdziemy nie tylko w naszym kraju, ale również w Czechach, na Słowacji, Węgrzech oraz Białorusi.

Marka Wojas została założona w 1990 roku przez Wiesława Wojasa, pochodzącego z rodziny zajmującej się produkcją obuwia od wielu pokoleń. Właśnie wtedy powstał pierwszy firmowy salon Wojas, a w następnych latach zaczęto otwierać kolejne sklepy. Wiesław Wojas założył własną fabrykę obuwia, dzięki czemu rozpoczęto produkcję na znacznie większą skalę. Wkrótce powstały pierwsze salony za granicą. Marka Wojas rozpoczęła również eksport swoich produktów do takich państw jak USA, Niemcy czy Francja. Nawiązała również współpracę ze służbami specjalnymi. Obecnie Wojas dostarcza specjalistyczne obuwie m.in. dla straży pożarnej, wojska czy straży granicznej. Znana marka współpracuje również z wieloma znanymi osobami, które pojawiają się w jej kampaniach reklamowych. Wśród nich znalazła się popularna aktorka Barbara Kurdej-Szatan oraz wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka. Firma Wojas z niewielkiego przedsiębiorstwa zatrudniającego zaledwie kilka osób stała się jednym z liderów na polskim rynku obuwniczym.

Co wyróżnia obuwie marki Wojas? Przede wszystkim wysokiej jakości skóry naturalne używane do jego produkcji. Dzięki temu buty Wojas są niezwykle eleganckie i solidnie wykończone, a odpowiednio pielęgnowane mogą nam posłużyć przez wiele lat. Co więcej, Wojas produkując swoje obuwie uwzględnia trendy ze świata mody. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zakupione buty są nie tylko starannie wykonane, ale również modne! W ofercie Wojas znajdziemy obuwie na wiele okazji zarówno dla niej, jak i dla niego. Mnogość fasonów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wojas w swoim asortymencie posiada również wysokiej jakości torebki, teczki oraz portfele. A wszystko wykonane z wytrzymałych materiałów!

Obejrzano 60 z 1117 produktów