Portfele męskie, zima 2022/2023

Portfele męskie skórzane

Portfel to niewielkie etui, często rozmiarów kieszonkowych, w którym przechowujemy przede wszystkim pieniądze, dokumenty i karty kredytowe. W zależności od potrzeb, możemy w nim schować także zdjęcia, wizytówki czy karty podarunkowe. Portfele zazwyczaj wykonane są ze skóry lub sztucznych tkanin i posiadają składaną i zamykaną lub zapinaną formę. We wnętrzu portfela znajdziemy wiele kieszonek, w których możemy odpowiednio posegregować nasze dokumenty i gotówkę. Klasyczne męskie portfele skórzane to jeden z podstawowych i niezbędnych dodatków każdego mężczyzny - wielu panów w zasadzie nie rusza się z domu bez portfela wyposażonego przynajmniej w dokumenty i karty kredytowe.

Ci mężczyźni, którzy zwracają większą uwagę na elementy swojej garderoby, chętnie sięgają po stylowe portfele wykonane ze skóry wysokiej jakości, które są dopasowane kolorystycznie do innych dodatków, takich jak pasek, buty czy zegarek. Przy wyborze portfela wiele osób kieruje się przede wszystkim jego rozmiarami i wewnętrznymi przegródkami. Często chcemy, by wszystkie potrzebne dokumenty zmieściły nam się w niewielkiej kieszonce marynarki lub spodni i jednocześnie były uporządkowane i zawsze pod ręką. Z tego względu wybór idealnego portfela może wymagać wielu przemyśleń i planów.

Markowe portfele męskie

Odpowiednikiem dzisiejszego portfela były noszone setki lat temu woreczki i mieszki na monety. Były niezbędne, zwłaszcza jeśli ktoś był szczególnie zamożny. Pierwsze tradycyjne portfele pojawiły się wraz z wynalezieniem papierowych pieniędzy, a w latach 50. XX wieku, gdy zaczęto używać kart kredytowych, zaczęły powstawać bardziej praktyczne i ciekawe modele. Dziś bardzo popularnym akcesorium, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, są markowe portfele męskie.

Markowy, skórzany portfel wykonany z materiału wysokiej jakości jest bardzo stylowym i eleganckim dodatkiem, a także idealnym pomysłem na prezent. Podobnie jak kobiety cenią sobie torebki czy buty od projektantów, tak mężczyźni bardzo lubią drobne gadżety, takie jak paski, zegarki czy właśnie portfele. Subtelne logo projektanta, błyszcząca lub matowa skóra w kolorze głębokiej czerni lub brązu oraz ciekawy design zachwycą niejednego mężczyznę. Akcesorium to dodatkowo kupujemy dosyć często, ponieważ użytkowane codziennie potrafi szybko się zużywać.

Niektórzy mężczyźni lubią także zaopatrzyć się dodatkowo w drugi, bardziej elegancki portfel, który idealnie sprawdza się na specjalne okazje. Kiedy nie mamy przy sobie torby i musimy włożyć wieczorowy garnitur, niewielkie etui, nawiązujące formą do wizytownika, będzie idealne na dokumenty i kartę kredytową.
3155 produktów

Obejrzano 60 z 3155 produktów